Skocz do zawartości

Zdjęcie

Witam serdecznie.

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 xWeRix2k14

xWeRix2k14
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • 0 podziękowań
    • Czas Online: 2h 45m 30s
  • Interesuje się:MuZyKa !!!!
  • Muzyka:all

Napisano 10 kwiecień 2016 - 10:04

Witam od zawsze kręci mnie muzyka różne gatunki lecz najbardziej electro house więc postanowiłem się dzielić swoimi odczuciami do muzyki i grywam na team-speak 3, nie mam konskoli więc troszkę biednie lecz mam program do nadawania i odtwarzania znany jako VDJ, Mam 23 lata gram już tak na ts3 jakieś 3-4, Mam na imię Jakub ksywka WeRix ;) może TomoVip kojarzy i inne osoby z którymi mam kontakt poprzez RP lecz mniejsza o to grałem w takich radiu jak Radiotoxic (za dużo słuchaczy nie ma :P) I właśnie trafiłem tutaj na najlepsze radio w sieci słucham was prawie co dziennie i wiem że to jest też duży wysiłek i poświęcenie dla DJ i nie tylko. Więc przejdę do sedna, jakieś pytania co do mnie proszę kierować w komentarzach i co jeszcze muszę spełnić przy rekrutacji. Dziękuje za poświęcenie twoich 2-3 min. WeRix

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Zmień widoczność shoutboxa Shoutbox Otwórz w nowym oknie

Nie pytamy o tytuły piosenek, nie trollujemy, nie przeklinamy, nie reklamujemy stron konkurencyjnych, nie kłócimy się, nie denerwujemy innych! Łamanie reguł kończy się blokadą Shoutboxa!

@  Zamotany90 : (dziś, 00:11) Został dodany nowy post w temacie Wspópraca z naszym Radiem
@  Radioparty.pl : (dziś, 00:03) Na kanale house gra Johnny - audycje Cube Radio by Johnny EP029 Posłuchaj
@  Radioparty.pl : (wczoraj, 23:03) Na kanale house gra Johnny - audycje Cube Radio by Johnny EP029 Posłuchaj
@  Radioparty.pl : (wczoraj, 23:02) Na głównym gra Dj Andrejos - audycje Club Mix Posłuchaj
@  Radioparty.pl : (wczoraj, 22:03) Na kanale house gra Sajtur - audycje Clinic Sound + Video Posłuchaj
@  Radioparty.pl : (wczoraj, 22:02) Na głównym gra Smoky - audycje Klubowa Inwazja Mocy Posłuchaj
@  Radioparty.pl : (wczoraj, 21:03) Na kanale house gra Sajtur - audycje Clinic Sound + Video Posłuchaj
@  Radioparty.pl : (wczoraj, 20:03) Na kanale house gra Geo$ - audycje Eat The Beat Posłuchaj
@  Radioparty.pl : (wczoraj, 17:02) Na głównym gra R3ICH - audycje radioparty.pl Posłuchaj
@  Radioparty.pl : (wczoraj, 16:02) Na głównym gra R3ICH - audycje radioparty.pl Posłuchaj
@  Radioparty.pl : (wczoraj, 12:03) Na kanale house gra Rathew - audycje Burnout Radio Posłuchaj
@  Radioparty.pl : (wczoraj, 11:03) Na kanale house gra Rathew - audycje Burnout Radio Posłuchaj
@  czerwinska.m... : (wczoraj, 10:26) Został dodany nowy temat Trudne playmy - czym zmyć? na forum Nasze Pogaduszki
@  vegeUlka : (wczoraj, 09:12) Został dodany nowy temat witaminy na forum Przy Piwie
@  vegeUlka : (wczoraj, 09:10) Został dodany nowy post w temacie Jak dobrze wypocząć?
@  vegeUlka : (wczoraj, 09:07) Został dodany nowy post w temacie roczek
@  vegeUlka : (wczoraj, 09:02) Został dodany nowy post w temacie Co jeść, aby nabrać masy?
@  czerwinska.m... : (wczoraj, 09:00) Został dodany nowy temat Kantor online - Czy to bezpieczne? na forum Nasze Pogaduszki
@  Banzu : (wczoraj, 08:40)

Dzień Dobry Wszystkim :)

@  Banzu : (wczoraj, 08:30) Został dodany nowy post w temacie Siemka misiaczki! :)