Skocz do zawartości
Arturo22

Kolumny do 2 tys zł :)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szukam kolumn do 2 tys zł pod imprezy okolicznościowe pasywne ponieważ aktywne raczej w tym zakresie nie zakupie myślałem nad aktywnymi ld systems 10g3 ,ale boje się że nie dadzą rady co byście proponowali imprezy max 80-100 osób miałem wcześniej JBL JRX 125 chcę zakupić coś mniejszego z fajnym basem i wyraźnym dźwiękiem abym mógł włożyć na statywy :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć, ciężko będzie za 2tysiące wygrzebać coś co zagra fajnie basem małego i w dodatku na statywach. Fajnie jakościowo grają kolumny wharfedale delta 15 używane do 2k można już szukać lecz na imprezy na 80-100 osób bez dolozenia jakiegoś subbasu to raczej blado widzę. Mam na sprzedaż osobiście też kolumny pasywne lecz na 2x 15 no i lepiej grające sporo od jrxow i spokojnie można je samemu nosić z tym nie ma żadnego problemu. Jeśli byś chciał więcej informacji odnośnie kolumn to zapraszam na pw (szerze polecam). A co do tematu no to samo umieszczenie kolumm na statywach pozbawi je sporo basu kiedy i tak z nich jest tego dołu baardzo mało, większość pójdzie w ...nic... niestety taka jest akustyka. A może masz jakiś subbasik? I czym chcesz to pędzić?

Edytowane przez Spelek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi