Skocz do zawartości

Zdjęcie

Problem z Serato

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 danny_s

danny_s
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • 0 podziękowań
    • Czas Online: 1h 9m 11s
  • Muzyka:hause

Napisano 13 kwiecień 2017 - 21:52

Witam wszystkich serdecznie,jestem tu nowy i mam nadzieje ze ktoś mi pomoże.

Jakis czas temu kupilem Pioneer DDJ SX,dostalem do tego plyte Serato z oprogramowaniem i sterownikami.Po zaintalowaniu,wszystko działało,wiec odpalam muze......gra.Kiedy ladowalem kolejny utwor,slysze trzeszczenie-program jakby sie zacinal.Muza leci ale na kompie wszystko stanelo w miejscu (ok.2sec).Tak sie dzialo za kazdym razem kiedy otwieralem co kolwiek.Zacząłem zmieniac ustawienia,szukac na YouTube,nic nie pomagalo.Mysle nic innego tylko komp za slaby,mimo ze wszystko wylaczalem(wifi itd),aby tylko jak najmniej go obciążac.Serato zacinalo sie rzadziej,alejednak sie zacinało. Kupilem nowego laptopa i5-7200u,8gb ram DD4,256ssd. I co ? Okazuje sie ze problem jest nadal.Zmienialem kable,sterowniki,ustawienia......nic. Program sie przycina,sa trzaski za kazdym razem jak laduje jakis utwor,badz otwieram jakis folder czy stronke. 

Bardzo prosze o jakies podpowiedzi i z góry serdecznie dziekuje.Dodam ze nie jestem w stopniu zaawansowanym,wiec prosze o dokladne wyjasnienia.

Pozdrawiam

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Zmień widoczność shoutboxa Shoutbox Otwórz w nowym oknie

Nie pytamy o tytuły piosenek, nie trollujemy, nie przeklinamy, nie reklamujemy stron konkurencyjnych, nie kłócimy się, nie denerwujemy innych! Łamanie reguł kończy się blokadą Shoutboxa!

@  Fredi : (wczoraj, 18:40)

;)

@  Wiedzmin672 : (wczoraj, 18:40) Został dodany nowy post w temacie Jaka to nuta
@  Daniel Szymczyk : (wczoraj, 18:11)

Uuuu shoutbox pusty

@  Radioparty.pl : (wczoraj, 18:02) Na głównym gra Damo - audycje Klubowa Damowka Posłuchaj
@  ajgorr16 : (wczoraj, 17:33) Został dodany nowy temat jaka to nuta ? na forum Wasze Pytania
@  ajgorr16 : (wczoraj, 16:56) Został dodany nowy temat Remix Anne-Marie – Ciao Adios na forum Wasze Pytania
@  Radioparty.pl : (wczoraj, 15:03) Na kanale house gra Fiszu - audycje Muzyczne Akwarium Posłuchaj
@  Radioparty.pl : (wczoraj, 14:03) Na kanale house gra Fiszu - audycje Muzyczne Akwarium Posłuchaj
@  Radioparty.pl : (wczoraj, 13:03) Na kanale house gra Diron - audycje Chillout House Posłuchaj
@  DaniuSek : (wczoraj, 12:50) Został dodany nowy post w temacie Audycje archiwalne.
@  Radioparty.pl : (wczoraj, 12:03) Na kanale house gra Dj Andrejos - audycje House Selection Posłuchaj
@  Radioparty.pl : (wczoraj, 11:03) Na kanale house gra Dj Andrejos - audycje House Selection Posłuchaj
@  Bonio : (wczoraj, 10:41)

:muza:

@  Vinylside : (wczoraj, 10:34)

@Bonio :* :D

@  Bonio : (wczoraj, 10:34)

Dzięki
:piwo:

@  Bonio : (wczoraj, 10:32)

:v:

@  Radioparty.pl : (wczoraj, 10:02) Na głównym gra Vinylside - audycje Time For Hands Up Posłuchaj
@  Vinylside : (wczoraj, 09:51)

:v:

@  Radioparty.pl : (wczoraj, 04:02) Na głównym gra Aras Deepush Dwave - audycje radioparty.pl Posłuchaj
@  Radioparty.pl : (wczoraj, 03:02) Na głównym gra Aras Deepush Dwave - audycje radioparty.pl Posłuchaj