Skocz do zawartości
Zernaz

czy jest coś, czego NIE DA SIĘ zmiksować?

Rekomendowane odpowiedzi

W taki sposób, żeby to spełniało wymagania muzyki klubowo-imprezowej???

Jakoś trudno mi sobie wyobrazić rockowe albo metalowe kawałki w takim wydaniu. Np. twórczość Tarji, Nightwish czy Within Temptation. Ale jak ktoś jest zdolny, to może stworzył coś takiego? Próbowało się kiedyś znaleźć takie przeróbki w internecie, ale nie natrafiłem na nic naprawdę godnego uwagi... ludzie się wstydzą czy jak... Ja rozumiem, że w takich sytuacjach nie robi się żadnej reklamy metodami opisywanymi na  https://www.eseo.pl/ ani nic w tym stylu, ale żeby tak cąłkiem chować się przed światem?

Edytowane przez Zernaz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chodzi Ci o miksowanie oryginalnych piosenek rockowych czy popowych to owszem jest to wszystko możliwe, bo każdy utwór składa się z frazy, taktów itd, ale bardzo trudne do zrobienia. Już tłumaczę dlaczego, tu chodzi o tempo, w muzyce klubowej tempo jest podobne np w kawałkach dance 125-130 i utwory przyspieszone nie brzmią jakoś strasznie. Jeśli chodzi o rock to fani tej muzyki mogliby mówić że to profanacja dlatego takich rzeczy się nie robi. Z samego szacunku do muzyki i do fanów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi