Skocz do zawartości
Panda94

Konfiguracja Rekordbox + Shoutcast - Nowe początki. :D

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Jeśli wybrałam zły dział na takie pytanie to bardzo przepraszam, nie do końca wiem jak się odnaleźć. :(

Chciałabym spróbować swoich sił jako prezenterka radia internetowego. Bardzo dawno zajmował się tym mój znajomy, ale nie mam z nim już żadnego kontaktu. Widzę, że niestety obecnie, (co jest dla mnie oczywiście zrozumiałe) nikt nie zawraca sobie gitary tłumaczeniem obsługi shoutcasta (o ile nadal działa to w ten sposób) :D Stąd też moja prośba i pytanie! :) Czy ktoś z obecnych tutaj podał by pomocną dłoń i mógł przybliżyć temat, w jaki sposób to teraz funkcjonuje i jak to ogarnąć? Zanim wyślę gdzieś swoje "muzyczne CV" chcialabym, bez problemu ogarnąć na spokojnie to wszystko. Obecnie gram z kontrolera PIONEER XDJ RR więc dobrze byłoby też wiedzieć jak ogarnąć Shoutcast'a razem z Rekordboxem i prowadzić audycję grając na kontrolerze.

Będę wdzięczna za wyrozumienie i każdą pomoc, nie miałam nigdy bezpośredniej styczności z taką formą grania, a bardzo chciałabym spróbować! Chętnie odwdzięczę się jeśli będę mogła w przyszłości, pozdrawiam Forumowiczów! :)

Odnośnik do odpowiedzi