Skocz do zawartości
Gość Marco

Jaka karta dźwiękowado DJ-a ??

Rekomendowane odpowiedzi

Mógłby mi ktos polecić jakąś karte dźwiękową do kompa bo na takich dźwiękówkach do dj sie kompletnie nie znam :-( Proszę o jakieś nazy, mogą być linki i opinie o nich...

Z góry za wszystko wielkie dzieki :!: :!:

No może to trochę źle sformułowałem... chciałbym jakąś karte do tworzenia muzki... w jakiej przyzwoitej cenie powiedzmy 200-300zł(nie wiem czy to dobry przedział bo nie wiem po ile takie karty sa:/)... mam obecieni creative SB i ta karta sie niezabardzo nadaje( gdzies tak przeczytałem i w jednym z odcinków e-clubu jakis dj się wypowiadał że te karty się nienadają).

Karte do tworzenia muzyki... Przy tworzeniu muzyki masz 2x większe prawdopodobieństwo, że zacznie nie wytrzymywać procesor i zacznie Ci ścinać, niż nie wydoli karta. Co ma karta do tworzenia muzyki? To był chyba jakiś Dj porażka, ewentualnie było duże latency w karcie (reagowanie karty na naciśnięcia klawiatury np. jak grasz na organkach z klawy) Jaką masz tą SB ? Czym chcesz tworzyć muzyke ? Posłuchaj, jesli masz jakieś pojęcie o tym, to niech Ci nikt nie dyktuje, czy Twoja karta jest dobra czy zła. Jeśli nie masz o tym pojęcia, to tymbardziej sam musisz się przekonać. Myślisz że złożysz sample i już Ci zagra wszystko, to nie jest takie różowe jak Ci się wydaje. Ja czasami nie tworzę przez 2 miesiące bo nie mam weny, a jak przyjdzie wena to jak przecinak w jedno popołudnie zrobie jakieś demko minutowe.