Skocz do zawartości

Zdjęcie

PARTYLISTA Informacje Ogólne

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
54 odpowiedzi w tym temacie

#31 Von Boco

Von Boco

Zerkam tu, zerkam tam...

• Klubowicz
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2237 postów
  • 0 podziękowań
    • Czas Online: 15m 37s

Napisano 08 styczeń 2011 - 15:45

Prosilem ponad 3 miechy temu, proszę znów...
Partylista mogłaby znów być mocnym punktem naszego radia, ale jeżeli się tego nikt nie podejmnie to mogą nam pozstać jedynie wspomnienia po starych, dobrych czasach, gdy można było wysłuchać kawałków top w niedzielny wiczór.

Wiem, że są zmiany w zarządzie, ale nie powinno się to aż tak bardzo odbijać na życiu forum/radia, a zarazem jest to pole do popisu dla nowych czy starych członków zarządu.
  • 1

#32 Guest_chokkiedropz_*

Guest_chokkiedropz_*
  • Goście
  • podziękowań

Napisano 08 styczeń 2011 - 15:46

Prosilem ponad 3 miechy temu, proszę znów...
Partylista mogłaby znów być mocnym punktem naszego radia, ale jeżeli się tego nikt nie podejmnie to mogą nam pozstać jedynie wspomnienia po starych, dobrych czasach, gdy można było wysłuchać kawałków top w niedzielny wiczór.

Wiem, że są zmiany w zarządzie, ale nie powinno się to aż tak bardzo odbijać na życiu forum/radia, a zarazem jest to pole do popisu dla nowych czy starych członków zarządu.

Rozmawiałem ostatnio z Silesem i wspominał, że partylista ma być w najbliższym czasie przywrócona. :>

#33 Von Boco

Von Boco

Zerkam tu, zerkam tam...

• Klubowicz
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2237 postów
  • 0 podziękowań
    • Czas Online: 15m 37s

Napisano 08 styczeń 2011 - 20:41

Rozmawiałem ostatnio z Silesem i wspominał, że partylista ma być w najbliższym czasie przywrócona. :>

Ciekaw tylko jestem czy będzie szybciej aniżeli koszulki (grudzień 2012) <myśli>
Ja już w obietnice dot. tego tematu nie wierze, mi chodzi o działania...

Edit :
Nie chcę doprawadzać do jakiś kłótni itd.

Ale wypowiedzieć się muszę...
Nie sądzę, abyście mieli po 12 lat i spędzali 10 h czy też, jak to nazwałeś byliście, "dziećmi neostrady". Sądzę tylko, że jeżeli są obietnice, są nawet ludzie którzy chcieli się tym zająć, ale nie ma działań to trzeba to poruszyć, szkoda tylko, że ta potrzeba wiąże się z tym, iż się jest może nie atakowanym, lecz krytykowanym.

W takim razie ja już się zamykam na ten temat, a może i najlepiej na wszelkie tematy dot. działań radia i wszelkich meetingów, bo czego bym nie powiedział, jak bym nie chciał kogoś zmobilizować i tak bd źle.
  • 0

#34 Jestę Hardwellę

Jestę Hardwellę

PL HARDWELL

• Przyjaciel
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1482 postów
  • 16 podziękowań
    • Czas Online: 6d 17h 38m 15s

Napisano 08 styczeń 2011 - 23:08

Ciekaw tylko jestem czy będzie szybciej aniżeli koszulki (grudzień 2012) <myśli>
Ja już w obietnice dot. tego tematu nie wierze, mi chodzi o działania...

Cześć ! Poraz kolejny twój post mnie irytuje ! Myślisz że każdy w naszym wieku ma czas na spędzanie na forum radia 10h ?.. Co Ty myślisz że my mamy po 12 lat jesteśmy dziećmi neostrady i nic nie robimy tylko pierdzimy w stołki?. Chyba każdy z nas ma życie prywatne – szkołę czy też pracę, każdy z nas posiada rodzinę której trzeba poświęcić najwięcej czasu a nie robić z siebie domowego pustelnika.! Ty jesteś młody masz czas na dużo więcej rzeczy niż my.. my takiego czasu już nie mamy bo obowiązki związane z codziennością nie pozwalają nam na niektóre rzeczy które chcielibyśmy zrobić. Zawsze krytykujesz może od siebie wymagaj tyle ile wymagasz od nas to wtedy będziesz mógł nas krytykować. Co do koszulek temat wałkowany milion razy i nie jesteś od dziś na forum więc wiesz jaka jest sytuacja.! Na drugi raz zastanów się dobrze co masz zamiar napisać bo później mnie wkurzasz i podnosisz na noc ciśnienie czego strasznie nie lubię a gdy czytam takie durne posty to mi niedobrze. !
Pozdrawiam MiciuDj
  • 6
www.facebook.com/miciudeejay
-------------------------------------------------
Dołączona grafika

#35 JoHnYY

JoHnYY

Party Fan

• Klubowicz
  • PipPipPipPip
  • 257 postów
  • 1 podziękowań
    • Czas Online: 3h 16m 6s

Napisano 09 styczeń 2011 - 01:32

Oczywiście się zgadzam z Miciem, ale mogło by być coś takiego, że nie zawsze ta sama osoba gra PartyListę. Kiedyś było tak, że praktycznie Siles zawsze to grał, a dlaczego by nie mógł zagrać np. MiciuDj czy Mundane?

PS. Chciałbym usłyszeć także info jakieś od administratorów forum czy podejmują jakieś działania w tej sprawie

Pozdro JoHnYY :P
  • 0
Dołączona grafika

#36 Guest_dj_mateusz_*

Guest_dj_mateusz_*
  • Goście
  • podziękowań

Napisano 09 styczeń 2011 - 04:13

A kiedy teraz będzie Partylista?

Siles jest Spoko ...

#37 Guest_chokkiedropz_*

Guest_chokkiedropz_*
  • Goście
  • podziękowań

Napisano 09 styczeń 2011 - 11:23

Partylista ma być niedługo zrealizowana z tego co wiem, póki co proszę o cierpliwość. :)

#38 Guest_chokkiedropz_*

Guest_chokkiedropz_*
  • Goście
  • podziękowań

Napisano 10 styczeń 2011 - 15:09

W najbliższą niedziele będzie partylista, jak widać w ramówce :)

#39 Guest_krzych3113_*

Guest_krzych3113_*
  • Goście
  • podziękowań

Napisano 11 styczeń 2011 - 21:10

to to ja wiem że w tom niedziele bedzie partylista tylko kto bedzie ją prowadził?

#40 DJ Conrad L

DJ Conrad L

Party Fan

• Klubowicz
  • PipPipPipPip
  • 381 postów
  • 11 podziękowań
    • Czas Online: 1d 9h 11m 58s
  • Gadu Gadu: 36561031
  • Interesuje się:DJ-ka , piłka nożna,sport, muzyka i dziewczyny, Informatyka :)
  • Muzyka:E-H i House <3

Napisano 11 styczeń 2011 - 22:05

Mi sie wydaje że SileS :) tylko że jeszcze jeden by się przydał :P
  • 0

#41 Guest_chokkiedropz_*

Guest_chokkiedropz_*
  • Goście
  • podziękowań

Napisano 11 styczeń 2011 - 22:17

To się okaże w niedzielę więc proszę nie spamować postami typu 'ciekawe kto poprowadzi (...)' itd. wszystko w swoim czasie. (taka mała prośba ode mnie)

#42 American Dragon

American Dragon

Młody Słuchacz

• Użytkownik
  • PipPip
  • 68 postów
  • 4 podziękowań
    • Czas Online: 1d 3h 29m 27s
  • Interesuje się:końmi samochodami sportowymi szczególnie japońskimi
  • Muzyka:clubowa

Napisano 27 styczeń 2011 - 15:15

siema radio party !!!!!!!! rządzi kocham rp :diabelek:Dołączona grafika
  • 0

#43 DjJaro

DjJaro
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • 0 podziękowań
    • Czas Online: 6h 53m 6s
  • Muzyka:techno

Napisano 31 styczeń 2011 - 10:05

na tej stronie mozecie przesuchac radio party top lista 3 (30.01.2011r.) http://jarot91.wrzut...rty_top_lista_3 sory ze dopiero od miejsca 8 ale tak jakos wyszlo w nastepna niedziele nagram calosc :)

RadioParty top lista 3

1.Ke$ha -We R Who We R (Artistic Raw & Loopers Remix)
2.Far East Movement -Like A G6 (Artistic Raw Bootleg)
3.R.I.O.- Like I Love You (Money G Remix)
4.Zero -Bania U Cygana (Sample Gangsters Remix)
5.Love Unit -2 Times (Steve Modana Remix)
6.Radio Killer- Lonely Heart (Extended Mix)
7.Mr Basic vs Bart -Disco Brain Damage (Original mix)
8.Loona vs. Movetown -El Cucaracho (Club Mix)
9.Peter Luts -The Rain (Original Club Mix)
10.Folk Tapes -O Sarracino (Original Mix)
11.Fatboy Slim-Funk Soul Brother (Dum Djs Rebuild)
12.Three 'N One vs. Javi Mula -Come On Reflect (Niels van Gogh vs. Sunloverz Bootleg Mix)
13.Dave Darell vs. Klingenberg- I Need A Dollar (Original Mix)
14.B.O.B. feat. Hayley Williams- Airplanes (Demid Remix) 15.Black Eyed Peace -The time (Dirty Bit) (Block and Crown Remix)
16.Dj Gollum Feat. Scarlet-Poison (Digiwave Remix)
17.Tom Boxer Feat. Alexandra- Blake I Feel You 2011 (Tom Boxer & Christian Green Extended Mix)
18.Dj Zam-Disco Inferno (Poszli Mash Up 2009 )
19.Mirami Feat. VovaZiL'vova -Sexualna 2010 (Extended Version) 20.Remady feat. Manu-L -Save Your Heart (Extended Mix)

Użytkownik DjJaro edytował ten post 31 styczeń 2011 - 10:26

• 0

#44 Guest_kowal5674_*

Guest_kowal5674_*
  • Goście
  • podziękowań

Napisano 24 kwiecień 2011 - 19:31

Wkońcu jest partylista ! :ok:

#45 Guest_kamil-_-_*

Guest_kamil-_-_*
  • Goście
  • podziękowań

Napisano 17 lipiec 2011 - 09:39

czy będzie dzisiaj PARTYLISTA ??? 17.07.2011

#46 DaniuS

DaniuS

Party Maniak

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 622 postów
  • 75 podziękowań
    • Czas Online: 50s
  • Interesuje się:Kasią <3 Jara mnie rap, to jak robi się go od kuchni, po za tym motory ^^
  • Muzyka:Klubowa

Napisano 17 lipiec 2011 - 10:15

Z tego co mi wiadomo, Party Lista będzie jutro bo dziś jest urodzinowa impreza CaLi.
  • 1
Nie znasz mnie nie oceniaj ani nie mów nic na mój temat jeżeli chociaż chwilę ze mną nie rozmawiałeś/łaś..
RadioParty <3
https://www.facebook.com/DaniuSpl
LAJKUJEMY!!

#47 Guest_Quatronik_*

Guest_Quatronik_*
  • Goście
  • podziękowań

Napisano 25 luty 2012 - 16:41

Z taką informacją z rana ;)
Od przyszłego tygodnia najlepsze klubowe notowanie w sieci czyli "PARTYLISTE" w radioparty będą prowadzili MikeY oraz Gado :)
Każda niedziela 19.00 - 21.00 :)

#48 Guest_DJ Kimek_*

Guest_DJ Kimek_*
  • Goście
  • podziękowań

Napisano 01 kwiecień 2012 - 19:58

Łapać rozmowę Dołączona grafika NAGRYWAŁEM! Dołączona grafika
Zippyshare.com - rozmowa morwa radio party.mp3

Użytkownik DJ Kimek edytował ten post 01 kwiecień 2012 - 20:00

#49 VeDo

VeDo

Jestem Nowy

• Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • 0 podziękowań
    • Czas Online: 20m 56s
  • Muzyka:HU,JS,D

Napisano 03 kwiecień 2012 - 10:39

Szkoda tylko, że w http://radioparty.pl...partylista.html nie ma odsłuchu tych nutek ;)
  • 0

#50 Gado

Gado

Party Fan

• Klubowicz
  • 340 postów
  • 2 podziękowań
    • Czas Online: 2h 37m 5s
  • Interesuje się:Szeroko Pojeta Muzyka Clubowa
    Elektronika
    Motoryzacja
    Nowinki Techniczne
  • Muzyka:Clubowa

Napisano 10 kwiecień 2012 - 14:24

Witam Drodzy słuchacze. Dodałem wreszcie możliwość odsłuchu utworów na partyliście ale zarazem musiałem usunąć dotychczasowe głosy, więc proszę o ponowne głosowanie i nadrobienie ewentualnych strat. Czas macie do niedzieli do godziny 19
  • 0

#51 Gado

Gado

Party Fan

• Klubowicz
  • 340 postów
  • 2 podziękowań
    Elektronika
    Motoryzacja
    Nowinki Techniczne

Napisano 06 maj 2012 - 21:30

Witam. Mam prośbę jeśli ktoś nagrywał partyliste 6 maja to proszę się nią podzielić. Bardzo mi zależy na tym.
  • 0

#52 PowerIsBack

PowerIsBack

Jestem Nowy

• Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów
  • 0 podziękowań
    • :

Napisano 06 maj 2012 - 21:56

Ja mogę wrzucić jutro, tylko ze mam ja w 2 czesciach ;/
  • 0

#53 Gado

Gado

Party Fan

• Klubowicz
  • 340 postów
  • 2 podziękowań
    Elektronika
    Motoryzacja
    Nowinki Techniczne

Napisano 06 maj 2012 - 22:28

nie przeszkadza mi to byle by było. Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuje
  • 0

#54 PowerIsBack

PowerIsBack

Jestem Nowy

• Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów
  • 0 podziękowań
    • :

Napisano 07 maj 2012 - 20:54

WRZUTA - 6.05.12 PartyLista part1
WRZUTA - 6.05.12 PartyLista part2

W drugim parcie jest tez trochę z następnej audycji.

Użytkownik PowerIsBack edytował ten post 07 maj 2012 - 21:30

• 0

#55 PowerIsBack

PowerIsBack

Jestem Nowy

• Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów
  • 0 podziękowań
    • :

Napisano 03 czerwiec 2012 - 20:22

PartyLista z dnia 3.06.2012
http://w777.wrzuta.p...a_partymaniakow
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Zmień widoczność shoutboxa Shoutbox Otwórz w nowym oknie

Nie pytamy o tytuły piosenek, nie trollujemy, nie przeklinamy, nie reklamujemy stron konkurencyjnych, nie kłócimy się, nie denerwujemy innych! Łamanie reguł kończy się blokadą Shoutboxa!

@  Radioparty.pl : (wczoraj, 22:03) Na kanale house gra SajturDj - audycje Night Klinic Sound + video Posłuchaj
@  Patrick Fresh : (wczoraj, 21:14) Został dodany nowy post w temacie PLAYLISTY - Patrick Fresh
@  Radioparty.pl : (wczoraj, 21:02) Na głównym gra Patrick Fresh - audycje Fresh Live Mixxx Posłuchaj
@  Radioparty.pl : (wczoraj, 20:02) Na głównym gra Patrick Fresh - audycje Fresh Live Mixxx Posłuchaj
@  Radioparty.pl : (wczoraj, 19:02) Na głównym gra Dave Fury - audycje #Fury Mix# Posłuchaj
@  Radioparty.pl : (wczoraj, 18:02) Na głównym gra Dj Andrejos - audycje PARTYLISTA Posłuchaj
@  Radioparty.pl : (wczoraj, 15:02) Na głównym gra Pumba - audycje Klinika Dzwieku Posłuchaj
@  djpumba : (wczoraj, 14:32)

:)

@  Radioparty.pl : (wczoraj, 14:02) Na głównym gra Pumba - audycje Klinika Dzwieku Posłuchaj
@  zbigniew332 : (wczoraj, 12:22) Został dodany nowy post w temacie Najgorszy film
@  zbigniew332 : (wczoraj, 12:17) Został dodany nowy post w temacie Red Hot Chili Peppers - Can't Stop - Live from Koko 2011 [HD]
@  zbigniew332 : (wczoraj, 12:17) Został dodany nowy post w temacie Filmy godne polecenia D:
@  MMironn : (wczoraj, 07:32) Został dodany nowy post w temacie Jak dobrze wypocząć?
@  Dimotion : (wczoraj, 01:41)

Witam

@  PRAWY : (wczoraj, 00:22) Został dodany nowy temat [21.10.2017] Energy 2000 (Przytkowice) - RETRO PARTY pres. Sala Dance Koncert CamaSutra na forum ENERGY 2000 (Przytkowice)
@  Radioparty.pl : (22 październik 2017 - 21:02) Na głównym gra Darek Mcs - audycje radioparty.pl Posłuchaj
@  Radioparty.pl : (22 październik 2017 - 20:02) Na głównym gra Darek Mcs - audycje radioparty.pl Posłuchaj
@  Radioparty.pl : (22 październik 2017 - 19:02) Na głównym gra Darek Mcs - audycje radioparty.pl Posłuchaj
@  Radioparty.pl : (22 październik 2017 - 18:03) Na kanale house gra Diron - audycje Chillout House Posłuchaj
@  Radioparty.pl : (22 październik 2017 - 17:02) Na głównym gra Damo - audycje Klubowa Damowka Posłuchaj